Kontakt

Har du en idé som behöver realiseras, en affärsmodell att omkullkasta eller en riktigt bra produkt i pipeline? Vi hjälper dig gärna att skapa något fantastiskt. Slå en signal eller titta förbi på en fika så berättar vi mer om vad vi gör och framförallt, varför vi gör det.

Hovslagargatan 5B

111 48 Stockholm

08 - 410 30 392

info@prototyp.se

Tobias Andersson

tobias.andersson@prototyp.se

Tobias Bard

tobias.bard@prototyp.se

070 965 9865

Jacob Broms Engblom

jacob.broms@prototyp.se

073 945 3528

Jacob Hallenborg

jacob.hallenborg@prototyp.se

Fredrik Hasselgren

fredrik.hasselgren@prototyp.se

Björn Helgeson

bjorn.helgeson@prototyp.se

076 319 5885

Jonna Karlsson Sellén

jonna.karlsson@prototyp.se

076 762 3728

Stefan Larsson

stefan.larsson@prototyp.se

Christopher Laursen

christopher.laursen@prototyp.se

073 948 6379

Erik Lindgren

erik.lindgre@prototyp.se

070 838 1542

Gustav Rannestig

gustav.rannestig@prototyp.se

070 818 2147

Isaac Rondon

isaac.rondon@prototyp.se

072 041 3864

Tobias Rundbom

tobias.rundbom@prototyp.se

070 410 7940

Pontus Österberg

pontus.osterberg@prototyp.se

073 430 4033