Kontakt

Har du en idé som behöver realiseras, en affärsmodell att omkullkasta eller en riktigt bra produkt i pipeline? Vi hjälper dig gärna att skapa något fantastiskt. Slå en signal eller titta förbi på en fika så berättar vi mer om vad vi gör och framförallt, varför vi gör det.

Industrigatan 4C

112 46 Stockholm

08 - 410 30 392

info@prototyp.se

Linda Almqvist

linda.almqvist@prototyp.se

073 655 9188

Tobias Bard

tobias.bard@prototyp.se

070 965 9865

Jacob Broms Engblom

jacob.broms@prototyp.se

073 945 3528

Jacob Hallenborg

jacob.hallenborg@prototyp.se

Fredrik Hasselgren

fredrik.hasselgren@prototyp.se

Björn Helgeson

bjorn.helgeson@prototyp.se

076 319 5885

Jonna Karlsson Sellén

jonna.karlsson.sellen@prototyp.se

076 762 3728

Christopher Laursen

christopher.laursen@prototyp.se

073 948 6379

Claudio Levinas

claudio.levinas@prototyp.se

Erik Lindgren

erik.lindgren@prototyp.se

070 838 1542

Simon Lindholm

simon.lindholm@prototyp.se

Yoav Luft

yoav.luft@prototyp.se

Maria Molander

maria.molander@prototyp.se

Toni Oriol

toni.oriol@prototyp.se

Villiam Poignant

villiam.poignant@prototyp.se

Gustav Rannestig

gustav.rannestig@prototyp.se

070 818 2147

Tobias Rundbom

tobias.rundbom@prototyp.se

070 410 7940

Pontus Österberg

pontus.osterberg@prototyp.se

073 430 4033